Café Európa

Udalosť 

Názov:
Európa na rázcestí
Kedy:
07.05.2017 16.00 h - 17.00 h
Kde:
Bratislava
Kategória:
Plánované diskusie

Popis

Kávička dobre padne aj počas festivalu - príďte si k nám oddýchnuť v nedeľu počas Bratislavský majáles 2017 a podebatovať o stave a budúcnosti Európskej únie. Tou otriasli počas posledných 12 mesiacov viaceré udalosti, najmä rozhodnutie britských voličov o brexite. Výsledky holandských a do istej miery i prvého kola francúzskych prezidentských volieb naopak dodávajú opatrný optimizmus. Ako teda ďalej?

Diskutovať budú:
František Šebej, poslanec NR SR
Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
Mária Malová, riaditeľa Odboru všeobecných záležitostí a vzťahov s inštitúciami EÚ na Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
Radovan Geist, vydavateľ EurActiv.sk

Moderuje Vladimír Bilčík (Slovak Foreign Policy Association)

Miesto: Tyrsovo nabrezie

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEBA
PRIAMY PRENOS: https://www.youtube.com/c/CaféEurópaSK/live

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie - ZEKvSR.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EurActiv.sk a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.

Miesto

Miesto:
Bratislavský Majáles
Mesto:
Bratislava

Popis

Tyršovo nábrežie - stan Európa

logo

© 2015 Café Európa