Café Európa

Udalosť 

Názov:
Kam smeruje Rusko?
Kedy:
17.02.2016 18.30 h - 20.00 h
Kde:
Záhrada - CNK - Banská Bystrica
Kategória:
Plánované diskusie

Popis

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku Vás pozýva na diskusiu pri koláčiku a kávičke o vývoji vnútornej a zahraničnej politiky Ruskej federácie.

Diskutovať budú:
- Alexander Duleba (riadite Výskumného centra SFPA)
- Juraj Marušiak (Ústav politických vied SAV)

Moderuje Tomáš Gális (Denník N)

Káva, čaj a koláčik je na náš účet!
Miesto: Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, Námestie SNP 16, BB
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEBB alebo Twitter #CEBB
PRIAMY PRENOS: https://www.youtube.com/c/CaféEurópaSK/live
Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie - ZEKvSR.
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Spoluorganizátori diskusie: Slovak Foreign Policy Association, Ad hoc - Slovakia, Euro-Atlantic Center a mediálny partner EurActiv.sk

Miesto

Záhrada - CNK
Miesto:
Záhrada - CNK   -   Stránka
Ulica:
Nám. SNP 16
Mesto:
Banská Bystrica

Popis

Záhrada – Centrum nezávislej kultúry je nezisková organizácia, ktorá spočiatku fungovala ako neformálne zoskupenie umelcov, kultúrnych manažérov a dobrovoľníkov. Presťahovaním sa do nových priestorov v záhrade v Beniczkého pasáži v roku 2010 získala svoj terajší názov. V súčasnosti je miestom stretávania sa rôznych ľudí a komunít. Samotná budova kultúrneho centra prechádza od začiatku postupnou rekonštrukciou. Spoločný priestor v historickej časti mesta slúži s prestávkami ako multifunkčné divadelné štúdio s otvorenou dramaturgiou aj ako oddychová zóna v podobe mestského parku, o ktorý sa sezónne starajú dobrovoľníci a dobrovoľníčky. Záhradný park taktiež ponúka možnosť organizovania rôznych podujatí a voľnočasových aktivít v exteriéri. Hlavnou náplňou organizácie je poskytovanie priestoru pre prezentáciu a tvorbu súčasného a komunitného umenia v podobe divadelných a tanečných predstavení, koncertov, festivalov a výstav, ale aj pre vlastnú umeleckú produkciu (Divadlo v Záhrade) a vzdelávanie.

 

logo

© 2015 Café Európa